logo sezimacká střední

Zájezd do Itálie – registrace zájemců

Nabízíme možnost účastnit se zájezdu do Itálie za účelem návštěvy muzeí a továren v „Údolí motorů„.


Údolí motorů je oblast na severu Itálie, kde se soustředí velké množství známých luxusních značek automobilů. Patří mezi ně například Lamborghini, Pagani, nebo Ferrari.

Jako součást zájezdu jsou plánovány návštěvy výrobní linky a muzea společností Lamborghini v Sant’Agata Bolognese a Pagani v San Cesario sul Panaro a návštěva soukromého muzea rodiny Lamborghini a soukromé sbírky vozů Maserati Umberta Paniniho. Dále návštěva muzeí společnosti Ferrari v Maranellu a Modeně, společně s prohlídkou města Imola v sousedství známé závodní tratě Formule 1. Plánována je také prohlídka historického centra města Boloňa.

Plánovaný termín zájezdu: 
23. – 27. 10. 2023
Odjezd 23. 10. večer a návrat 27. 10. 2023 ráno – v Itálii jsou plánovány dvě noci

Doprava:
Autobusem – odjezd od školy

Ubytování:
Hotel se snídaní

Cena:
Plánované vstupné – Umberto Panini kolekce, Pagani (továrna + muzeum), Museum Ferruccio Lamborghini, Museum Ferrari (Maranello + Modena), Lamborghini (továrna + muzeum) – cca 150 EUR dle věku
Ubytování – 2 noci se snídaní – cca 90 EUR
Doprava – cca 3000 Kč
Celková cena je aktuálně plánována na cca 9200 Kč – jedná se o předběžnou cenu s rezervou a dle počtu zájemců a finálního programu a ubytování bude korigována. Celková cena však pravděpodobně neklesne pod 8000 Kč.
Ubytování a některé vstupy bude nutné uhradit předem, například v červnu

Cena nezahrnuje stravování (mimo snídaně), pojištění a vstupy do míst, které si žák vybere navštívit v době případného rozchodu.

Prosíme o vyplnění dotazníku se zájmem o zájezd do 10. 4. 2023 – 12:00
V případě dotazů se neváhejte ozvat na e-mail macillis@copsu.cz

Odkaz na formulář: https://forms.office.com/e/9A23VivqY8