Řemeslné vzdělávání má na naší škole dlouhou tradici. Výhodou tříletého učebního oboru jsou nižší
studijní nároky ve všeobecně vzdělávacích předmětech (čeština, matematika, jazyk, apod.)
a vyšší hodinové dotace odborných předmětů a především odborného výcviku, který žáci
tráví na školních pracovištích nebo ve spolupracujících firmách.

Můžete vybírat z široké nabídky perspektivních a žádaných oborů:


Obráběč kovů – obsluha CNC strojů

RVP 23-56-H/01 Obráběč kovů

Strojírenský obor  s výborným uplatněním pro žáky, kteří by rádi dokázali obsluhovat a seřizovat číslicově řízené stroje a pomocí nich vyrábět nové díly a součásti.


Elektrikář – elektroinstalace

RVP 26-51-H/01 Elektrikář

Elektrotechnický obor pro zájemce, kteří by chtěli umět instalovat slaboproudé rozvody, telekomunikační zařízení i zapojovat a vyrábět elektronické obvody.


Elektromechanik pro zařízení a přístroje

RVP 26-52-H/01 Elektromechanik pro zařízení a přístroje

Obor je vhodný pro všechny zájemce, kteří se zajímají o vše kolem počítačů, rádi zkouší experimentovat a chtějí se naučit něco nového.


Strojní mechanik – opravy, montáže a svařování

RVP 23 – 51 – H/01 Strojní mechanik

Strojírenský obor  s výborným uplatněním pro zájemce, které baví vyrábět a opravovat součásti a stroje pomocí ručního nářadí i obráběcích strojů a chtějí v průběhu studia získat svářečské oprávnění.


Operátor skladování – logistika

RVP 66-53-H/01 Operátor skladování

Obor je vhodný pro všechny zájemce, kteří mají zájem o povolání operátor skladování v obchodě nebo ve výrobním podniku či v logistických centrech.


Elektrotechnický obor pro zájemce, kteří již získali úspěšně výuční list nebo maturitní vysvědčení v jiném oboru a chtěli by si ve zkrácené denní formě studia rozšířit profesní kvalifikaci v oblasti elektro.


Elektrotechnický obor pro zájemce, kteří již získali úspěšně výuční list nebo maturitní vysvědčení v jiném oboru a chtěli by si ve zkrácené dálkové formě studia rozšířit profesní kvalifikaci v oblasti elektro.