Studentský parlament / výsledky voleb

logo_2021

Nový Studentský parlament Sezimácké střední je zvolen

V pondělí 22. června 2026 proběhly na Sezimácké střední volby do Studentského parlamentu. Do hlasování se zapojilo 201 studentů, kteří odevzdali své hlasovací lístky a rozhodli o složení parlamentu pro školní rok 2026/2027.

Nově zvolenými členy Studentského parlamentu jsou:

  • Lukáš Lomoz (EP2)
  • Anna Melichová (EP2)
  • Anna Čunátová (EP2)
  • Eliška Kalvasová (EP2)
  • Michaela Švancarová (LC1)
  • Nela Vlčková (TL2)
  • Dan Louženský (IT2)

Všem zvoleným studentům gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů při zastupování svých spolužáků i při realizaci nápadů, které přispějí k dalšímu rozvoji života na naší škole.

První zasedání nového Studentského parlamentu se uskuteční 7. září 2026 od 12:45 hodin v zasedací místnosti A14. Jednání se zúčastní Mgr. Marie Blafková, pedagogický poradce Studentského parlamentu, a doc. PhDr. Mgr. Lenka Hrušková, Ph.D., ředitelka školy.

Novému Studentskému parlamentu přejeme mnoho inspirativních nápadů, úspěšných projektů a aktivní spolupráci se studenty i vedením školy.