NHL Global Fan Tour

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
25. 5. 2023 10:00 - 20:00


Hokejový svátek na obzoru: blíží se NHL Global Fan Tour / 25. května Milevsko

Už brzy si budou moct hokejoví fanoušci všech věkových kategorií na vlastní kůži vyzkoušet atmosféru nejslavnější ligy světa. Rozbíhá se totiž další ročník populární NHL Global Fan Tour.

„Její návštěvníci na vlastní oči, uši i tělo zažijí, jaké to je hrát NHL,“ láká Tomáš Petera, majitel společnosti Perinvest, která akci zajišťuje. „Nám i NHL jde o to, aby se děti i dospělí hýbali a Global Fan Tour je k tomu ideální příležitostí.“

Fanoušci mohou vzít do ruky hokejku a předvést své dovednosti v mnoha bezplatných interaktivních hrách. Hlavními atrakcemi budou velké nafukovací hřiště či stany na měření rychlosti a přesnosti střelby. ,,NHL Global Fan Tour toho nabízí opravdu hodně pro děti i dospělé. Kdo bude chtít, může si například zkusit, jestli dokáže trefit branku z patnácti metrů.“ dodává Petera.

Kromě toho mohou návštěvníci vstoupit do světa virtuální reality a zažít, jaké to je zastavit střelu v kůži brankáře NHL. Myslí se i na nejmenší: pro ně je připraveno samostatné hřiště se speciálně upravenými hokejkami.

Součástí programu je i soutěž, ze které si vítězové odnesou suvenýry s tematikou NHL. Na ty nejlepší čeká vlastnoručně podepsaný dres některého z hráčů!

Akce začíná v 10.00, přičemž první část programu patří dětem z prvního stupně základních škol. Ve 12.00 je pak vystřídají žáci z druhého stupně a od 14.00 je NHL Global Fan Tour otevřena pro veřejnost. Do programu se zapojí nejen hokejisté z místních klubů, ale i další osobnosti z oblasti sportu.

NHL Global Fan Tour, jejímž cílem je propagovat nejlepší hokejovou ligu světa, se v Česku objevila i loni a přilákala tisíce lidí.