STEP IN / Erasmus+

Od jara 2021 spolupracujeme s partnery z Itálie, Finska, České republiky a Slovenska na mezinárodním projektu STEP IN zaměřeném na tvorbu digitálních materiálů pro střední odborné školy v oboru Obrábění, Logistika, Hydraulika a pneumatika. Cílem je usnadnit výuku učitelům a studentům, zejména při dálkovém studiu. V současné době připravujeme krátká odborná videa a online testy, které pomohou s výukou konkrétních témat v době, kdy se studenti nebudou moci zúčastnit praktických hodin nebo workshopů.

V případě zájmu naleznete více informací o projektu a možnosti připojit se k nám nebo využít materiály zdarma zde.

STEP IN to the online world/virtual learning, Facilitation of access to Vocational practice through online teaching at secondary technical schools

Číslo smlouvy: 2020-1-SK01-KA226-VET-094400 Projekt STEP IN je spolufinancován Evropskou unií v rámci programu ERASMUS+