ISO 9001:2009 Evaluace školy

Škola získala pečeť kvality – ISO 9001

V květnu 2009 byl ve škole úspěšně završen proces zavádění systému managementu kvality ISO 9001. Certifikační orgán CSQ – CERT při České společnosti pro jakost provedl audit 2.stupně a potvrdil, že Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy splnila všechny podmínky pro udělení certifikátu shody systému managementu kvality s požadavky ČSN EN ISO 9001:2001.

Předmětem certifikace je:

• Vedení školy
  • Teoretické a praktické vzdělávání
  • Mimoškolní činnosti

Při recertifikačním auditu 25. 10. 2011  škola certifikát obhájila před nezávislým auditorem a prodloužila tak jeho platnost. Systém řízení QMS pomáhal hodnotit výuku z mnoha různých pohledů.

V roce 2014 se škola rozhodla již v recertifikačním procesu certifikátu nepokračovat, udržuje však procesy nastavené při původním schvalování.